E-Posta:

bilgi@metaajans.com.tr

Telefon:

0 332 606 0580

Firmamıza yapmış olduğunuz iş başvurusuna ait sonucu aşağıdaki sorgu ekranından öğrenebilirsiniz. Lütfen başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz telefon numaranızı giriniz. Aksi halde sistem olumsuz sonuçlandı yanıtı verecektir.

    Kadrolu olumlu/olumsuz mesajı; firmamıza yapmış olduğunuz başvurunun olumlu yahut olumsuz sonuçlandığı ifade eder. Eğer sonuç olumlu ise; resmi kayıtlar için gerekli belgeler ekranda görünecektir. Bu belgeler ile birlikte en geç 20 Eylül tarihine kadar, belirtilen ofisimize bizzat gelmeniz gerekmektedir.
    Freelance olumlu/olumsuz mesajı; firmamıza yapmış olduğunuz başvurunun freelance olarak olumlu yahut olumsuz sonuçlandığı ifade eder. Eğer sonuç olumlu ise; resmi kayıtlar için gerekli belgeler ve belgeleri göndereceğiniz posta adresi sorgulama yaptığınız anda irtibat telefonunuza iletilecektir. Bu belgeleri en geç 20 eylül tarihine kadar göndermeniz gerekmektedir.
    Dönemsel Yarı Zamanlı olumlu/olumsuz mesajı; firmamıza yapmış olduğunuz başvurunun, kadrolu veya freelance olarak olumsuz görüldüğü durumlarda; personel adayının yarı zamanlı ve freelance düzende çalışmasının olumlu yahut olumsuz olarak sonuçlandığını ifade eder. Eğer sonuç olumlu ise; personel adayının en geç 17 Eylül tarihi mesai bitimine kadar firmamızla irtibata geçmesi ve mesai saatlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Kadrolu ve freelance çalışma düzeninden farkı; yarı zamanlı mesai yapılmasıdır. Konu ile alakalı detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi whatsapp hattımızdan da destek alabilirsiniz.[0 554 283 7215]