E-Posta:

bilgi@metaajans.com.tr

Telefon:

0 332 606 0580

Tanıtım Filmi – Sirkeci Grup Akıllı Şehir

Sirkeci Grup bünyesinde bulunan Sirkeci İnşaat’ın yeni projesi Akıllı Şehir için görsel medyada yayınlamak amacıyla tanıtım filmi hazırlanmıştır. Filmde projeye ait renderlar, son teknoloji ürünü efektler ve drone ile havadan çekilmiş görüntüler yer almaktadır. Hazırlanmış olan reklam filmi aşağıdadır. Daha fazla oku “Tanıtım Filmi – Sirkeci Grup Akıllı Şehir”

Ürün Videosu – Duha Restaurant Cağ Kebabı

Duha Restaurant firmasının eşsiz lezzetlerinden olan Cağ Kebabının, yapımından sunumuna kadar olan sürecini, sinematik bir şekilde ve hızlandırılmış olarak potansiyel müşterilerinin beğenisine sunduk. Çekimlerin tamamı Duha Restaurant’ın kendi mutfağında yapılmış olup 1 günlük çekim 3 günlük montaj işlemi sonrasında yayına alınmıştır. Hazırlanmış olan ürün videosu aşağıda yer almaktadır. Daha fazla oku “Ürün Videosu – Duha Restaurant Cağ Kebabı”

Konessa İnşaat Payitaht Sitesi Tanıtım Filmi

Müşterimiz Konessa İnşaat'ın yeni projesi Payitaht Sitesi'nin detaylı tanıtım filmi firmamız tarafından hazırlanmıştır. Yaklaşık 4 dakika olan reklam filmi 2 haftalık bir çalışma sonucu tamamlanmıştır. Çalışmada, projeye ait renderlar, drone ile havadan yapılmış olan çekimler, son teknolojiye uygun efektler kullanılmıştır. Projenin en güzel şekilde tanıtılması amacıyla ek olarak seslendirme hizmeti verilmiştir.

Devamını oku